| gogoasa_7059 a întrebat:

Cam ce cadouri mi-ati recomanda sa-i iau prietenei mele de craciun? ca n-am nici o idee sad.

Fata are 15 ani.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Un ursulet de plus, o inima rosie mare, un gest sa-i arate ca o iubesti!

| BRG a răspuns:

Ceva cosmetice, și o cutie cu bomboane de ciocolată.

| aligru a răspuns:

Eu i am facut prietenei mele un panou mare cu poze cu noi, am lipit flori, inimi, si tot ce se putea pe el.
A fost foarte incantata! Insa ai putea sa i iei o cana cu o poza cu voi doua pe care o modifici adaugandu va cate o caciulita de mos, o sosetica din aia cu dulciuri.
un portofel, chestii din argint, o agenda.
fular manusi caciula.

| Diabl0 a răspuns:

O felicitare =]]

Orice, important e sa o faci.