| AndreeaEla a întrebat:

Luna asta este ziua mea (18.oct.) si implinesc 14 ani.
Problema este k nu stiu unde sa mi.o serbez.
Deci daca stiti un loc distractiv, amuzant si adecvat varstei mele va rog sa imi raspundeti.
Va multumesc mult si astept raspunsul vostru!
Va pup! :* :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai in Bucuresti?
Pai, ai putea sa ti-o faci la un parc de distractii, cu cei mai apropiati prieteni, sau la un film tot cu cei mai apropiati prieteni.Va plimbati prin Mall...si chestii.happy

| AndreeaEla explică (pentru anonim_4396):

Da stau in Bucuresti.
La ideea de parc de distractii m.am gandit si eu dar afara este cam frig, poate se mai indreapta vremea, avand in vedere ca la film mi.am serbat.o anul trecut.
Oricum inca nu m.am decis, dar multumesc pentru. idei! happy

| AndreeaEla explică (pentru anonim_4396):

Da stau in Bucuresti.
La ideea de parc de distractii m.am gandit si eu dar afara este cam frig, poate se mai indreapta vremea, avand in vedere ca la film mi.am serbat.o anul trecut.
Oricum inca nu m.am decis, dar multumesc pentru. idei