| Kristinake a întrebat:

Buna TPU.Luni e ziua dirigintei si ii vom cumpara un buchet de flori si banii care au fost strinsi pentru ea.Deci, cum putem sa o felicitam intr-un mod mai deosebit? Si ce putem facea in acea zi pentru ea, ca sa o impresionam, ceva simbolic. Funda si voturi.

1 răspuns:
| Wut a răspuns:

Maine este si ziua dirigintei noastre...si eu cu o fata, in pauza stam la usa sa nu intre nimeni, si doi colegi pun baloane umplute cu confetti in clasa. ne-am gandit sa le spargem cand intra diriginta noastra in clasa