| ski a întrebat:

Ce cadou ii poti face unei diriginte?
peste cateva saptamani este ziua dirigintei mele si nu stiu ce cadou am putea sa ii facem. Vrem sa contribuim toti din clasa, dar vrem sa fie ceva simbolic, sa isi aminteasca de noi cand il vede big grin. Aveti idei?
La un buchet mare de flori ne-am gandit, altceva...mai original big grin

4 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

Ii crosetati un pulover, nu ca sa-l poarte normal sa-siaduca aminte de voi laughing

| ski explică:

Problema e ca nu este baba, e tinerica, are vreo 35 de ani big grin

| Mystyk a răspuns:

Un bibelou, o carte, nu prea stiu, ia si tu ceva de babaciunihee hee

| 101010 a răspuns:

O rama frumoasa si mai mare in care sa puneti o poza cu toata clasa! Asa nu e nevoie sa puneti prea mult de fiecare daca puteti toti. Sper ca te-am ajutat si sa-mi scrie si mie peste 3 saptamani sau atunci cand luati cadoul ce i-ati cumparat. big grin
P. S.: Puteti sa-i mai cumparati cana sau tricou stiu si eu. sunt chestii d-astea pe care poate sa scrie " pentru cea mai buna diriginta "