| IoanaPuppy31 a întrebat:

m-am hotarat sa incerc pentru prima data sa fac dragoste cu prietenul meu fara prezervativ pentru ca am incredere in el, de curiozitate, si pentru ca stiu ca niciodata nu folosea prezervativ cu fosta lui si erau foarte activi tot timpul. Nu s-a terminat in mine si am facut de 3 ori si nu au durat mult. Care sunt sansele sa raman insarcinata daca mai sunt 4 zile pana la ovulatie luand in considerare ca el a avut grija?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Întotdeauna sunt riscuri.
Dacă nu vrei să rămâi însărcinată protejează-te. Nu te încrede în prietenul tău, o sarcină poate aparea oricând dacă continui așa.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De 3 ori in aceeasi zi?! PAi atunci is riscuri destul de mari pentru ca el cand s-a terminat prima data CHIAR DACA NU IN TINE i-au ramas spermatozoizi pe canal care destul de sigur s-au prelins direct in tine la urmatoarele acte. Posibil, dar doar posibil sa se fi curatat cat de cat daca a urinat dupa fiecare act dar tot pot sa ma i fi ramas, deci sunt riscuri.

| IoanaPuppy31 explică (pentru Adry05):

Actele au durat foarte putin 15 secunde? pentru ca erau neprotejate si nu a ejacu.lat deloc

| Adry05 a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Nu conteaza, alea 15 secunde erau mai mult decat suficient, am inteles ca n-a ej.aculat, am si zis asta, reciteste daca n-ai inteles

| IoanaPuppy31 explică (pentru Adry05):

Dar el nu s-a terminat deloc decat dupa ce am terminat a treia oara, s-a terminat dar nu in mine. Asta am vrut sa spun

| mihai69 a răspuns:

Foarte mici. Mai încearcă!