| CorynutzaBeibi a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva? As vrea cateva porecle potrivite pentru. mine... si nu neaparat legate de nume. Cele mai bune au funda, iar restul` vot :*

Mersi!

Răspuns Câştigător
| Pyssaa a răspuns:

Dea
deyuka
dede
ade
deyu
zuzu
coco
cici
cocolino
:X
km atatea stiu

7 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Andreea : Andre, Dee, Deea, Aeerdna, Threea, Andreeuta, Anda, Andra.
Alta porecla : Bibb, Dixie, Lolla, Lullu, Lully, Crazy, Chocolate, Vanilla, Choco, Vany, Bamby, Amy, Karin, Karen.

| Kiky2 a răspuns:

Uite multe porecle se potriveste numelui tau si de aceea eu m-am gandit sa iti dau exemple de porecle:bunicuta, Zgriptzi, Nebunatik, Creata, Stropinela, Asfaltina, Kiki, Mumulina, Buburuza, Morcoveata, Bibi, Flocicica, Creata, Bubulina, Purcica, Moby Dick, Maimu, Gras, Turturica, Vipera, Ciufulici, Marmota, Pisy, Cotoroanta, Mucigiai, Tutzi, Fify, Miss Piggy, Laura Balaura, Urecheata, Kitty, Bebelusha, Pitzipoanca, Bunicutza si Zuza.si daca iti mai trebuie numa scrie-mi pe yahoo messenger emo_emoke2000

| HepiBăluuns a răspuns:

Kiki.cici.dey dey.wampys.cooki.angel.sweety.fizzy.zizzy.

| HepiBăluuns a răspuns:

Bubu.ina.moata.deuk.deyu

| AdryanG a răspuns:

Brunetzic, pissy sexy si rau

| Antogirl a răspuns:

Salut.Depinde de firea ta. Mie parintii imi mai zic si un cuvant ridicol. Tu ai putea avea porecla:bobocel, pisictza, albinutza, Andreutza, Frumusica, Mititica,
Ingeras, Puiusor ETC. happy:* pa. pupici cu sclipici!

| AjutCuCePot a răspuns:

Pachi, Kitty, Tigroaica, Bestiala, Lax nu mai stiu. Cred ca te-am ajutat.