| vladvlad a întrebat:

As vrea si eu cateva porecle adica nume dar nu legate de numele vlad. Orice fel de nume si porecle dar sa nu fie in bataie de joc

10 răspunsuri:
| deejayra a răspuns:

Gheorghe

| Andraa a răspuns:

Parca a zis sa nu fie legatr de numele vladbig grin
pai sa ma gandesc,... mimo, breastzilla, robi, piciu, tzutz, alte nu imi mai vin acum in mintebig grin

| BackAgainToTPU a răspuns:

A mea e lume. lume vine de la massurile pe care le trimit (sall lume). am trimis si la dirigu` si... m-am ales cu asta. oricum mie-mi place :X

| Swany a răspuns:

Dutzu`smug

| LiveInColour a răspuns:

Dalv

ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vladutz, Vladicovici, Vladone, Vladitz, Vlados, si altele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vladisorlove struck

| katy_8219 a răspuns:

Veve

| kramer a răspuns:

Guster

| kramer a răspuns:

Guster