| BaRbIe14 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu un program sa fac clipuri video pentru youtube? Merciii multkiss

Răspuns Câştigător
| AntidotDeViseInterzise a răspuns:

Buna,movie maker e si usor de lucrat in el, funda?

| BaRbIe14 explică (pentru AntidotDeViseInterzise):

Ms fain. Imi dai te rog un site de unde il pot descarca?puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Power point

| AntidotDeViseInterzise a răspuns:

Nu trebuie sa il descarci il ai in pc te pot invata si cum sa lucrezi in el.....multumesc pentru funda!

| BaRbIe14 explică (pentru AntidotDeViseInterzise):

Imi dai un ID?

| AntidotDeViseInterzise a răspuns (pentru BaRbIe14):

Nu ti-l pot da aici dar poti gasi pe youtube uite-te aici :http://www.youtube.com/watch?v=LMzI7Z_uAwY

| BaRbIe14 explică (pentru AntidotDeViseInterzise):

Ms mooooolt kiss Am reusir sa fac un videoclip big grin

| AntidotDeViseInterzise a răspuns (pentru BaRbIe14):

Pentru nimic de acum daca lucrezi o sa iti vina usor, si bravo tie daca ai reusit sa faci vezi ca ai si efecte mai multe daca iti pierzi timpul pe el o sa descoperi foarte multe chesti care nu ai cum sa le faci daca nu lucrezi singura astea o sa le descoperi tu fara sa iti zica nimeni, succes pa!