| Mari34512345678910 a întrebat:

BUNA TPU! MA AJUTATI VA ROG? Cum imi pot adauga canalul meu de youtube in lista(adica vreau sa spun ca nu imi apare canalul meu cand i scriu numele in casuta de cautare! CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Din cate stiu eu trebuie sa ai cateva vizionari *sau chiar mai multe pana sa-ti apara*. Deci trebuie sa fie un canal accesat cat de cat ca sa apara.

Daca ai cateva vizionari atunci la sigur nu apare. Scuze!

Succes!

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai canalul nu apare asa. Nici mie nu imi apare daca scrii numele acolo. Pentru asta trebuie sa intri pe linkul respectiv.