| Deadpool a întrebat:

Y! Mess-ul meu face figuri rau de tot, nu-mi mai apare lista de id-urii, dar cand intra cineva pe mess ma atentioneaza si cand scriu id-ul cuiva la casuta de cautare mi-l arata in rest lista nu-mi mai apare dar este acolo...stiti cumva ce are si ce-i pot face?

Răspuns Câştigător
| IzabellaLoredana a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l inapoi! happy

1 răspuns:
| JH a răspuns:

Intra in Start-Control panel si dezinstaleaza messul. Dupa aceea te duci pe google scrii "yahoo messenger 10 free download" donwloadezi aia, instalezi messengerul din nou si ai rezolvat problema happy