| Kiduletsss a întrebat:

Ma doare maseaua ingrozitor! Am fost la dentist si m-a programat dar a zis ca imi va face anestezie! Aici e problema nu mi-a mai facut niciodata anestezie si mi-e frica! Doare cand te anesteziaza?
Fundaaa + VOT!

Răspuns Câştigător
| pisicutzaa a răspuns:

Un dentist bun prima data inainte de a face anestezia, iti da cu un fel de spray pe locul/zona interesata care are rolul de a amorti partea data cu el si abia dupa ce a amortit bine atunci se poate face anestezia cu seringa si crede-ma ca nu mai simti nimic nici daca vrei, de aia iti spun stai linistita ca nu ai nici un motiv sa iti fie frica, pup.

4 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Nu te doare, simti doar o intepatura, ca si cand faci injectii happy

| misu a răspuns:

Iti da cu spray si dupa aceea iti face injectia.nu doare rau

| xoxo_2397 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica pentru ca nu doare deloc.simti dar nu doare

| Reek54 a răspuns:

E ca si cum ai suge **** in intensitate maxima, ala e un anestezic perfect laughing, probabil ca ai incercat.