| Danny a întrebat:

Ma gandeam sa ma angajez la munca la domiciliu sau part-time (la vara) in domeniul design grafic/ design vestimentar lucru pe internet. Am 16 ani si as vrea ceva sugestii. Stiu sa lucrez in Photoshop/Illustrator, insa nu prea am cunostinte in coduri (pentru webdesign etc). Poate cineva s-a mai interesat pe acelasi principiu si poate sa-mi detalieze? Cunosc foarte bine limba engleza, deci nu este o problema.
Aici am crezut de cuviinta sa pun intrebarea, fiind adolescenta big grin

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Parerea mea este sa postezi anuntul pe internet pe site-uri specializate si sa vezi ce iese.Ai incredere in tine pana la capat!
Bafta! :*