| Revai_Alexandru_1999 a întrebat:

Buna TPU ma numesc Alex si as vrea sa prezit ceva amuzant la Balul Bobocilor ca de exemplu niste glume niste idei.Va rog Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Adiţ_Adrian_2001 a răspuns:

Cand sta o fata pe scaun tu ii spui: Hei Dansezi? si daca zice da, tu ii spui: Oh ce bine, ca mi s-au inmuiat picioarele!

| Revai_Alexandru_1999 explică (pentru Adiţ_Adrian_2001):

Esti Bun daca imi mai dai replici esti cel mai tare

3 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Intra pe ask.fm -ul lui dan baws si vezi acolo replici la care te bufnesc si rasu laughing

| Andreea115 a răspuns:

Invito la dans si daca zice nu te dici la alta fata si o faci geloasa ea se cearta si danseaza ceva a...