| sWeEtAnGeL_8448 a întrebat:

Ma numesc Andreea si ma bucur sa fiu iar alaturi de voi! am mai avut un cont dar din pakte am uitat datele de logare. ehh asta e! tongue
Eu voi incerk sa va ajut cu un mic raspuns, care sper sa conteze!winking
Dar inainte de toate as vrea sa ma ajutati si p mine cu ceva...sunt cls a 8 a si caut pentru la banchet niste melodii mai lente, pe care se poate dansa(gen "cascada-everytime we touch"). va rog ma ajutati?
Daca nu gasiti acest gen de melodii poate imi spuneti si de alt gen! mUlTuMeSc!

1 răspuns:
| dyna_9556 a răspuns:

Buna Andreea! Poate nu-i ceea ce-ti doresti tu dar uite aici cateva melodii: Pussicat dolls- Hush hush ( i will survive); Jennifer Rush- the power of love; si preferata mea Celin Dion -my heart will go on. Sper sa-ti placa.