| o0Iulia0o_6764 a întrebat:

ma pricep sa desenez foarte bine, nu am luat nici un curs de desenz pana acum, si visul meu este sa devin fashion designer.
Cum credeti ca as putea sa ma lansez?

1 răspuns:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Si verisoara mea este la fel.
A facut scoala generala,apoi s-a dus la Liceul de Arte Hans, a trecut toate examenele alea si a ajuns la Arte Plastice,mai era si Arhitectura etc.
Apoi,bineinteles,va face o facultate si ea vrea sa ajunga designer.
Acum,nu stiu daca te poti lansa asa, ci doar daca ai incerca sa faci niste desene tip tablou si sa le vinzi, prietenilor, rudelor etc.
laughing
Buna idee?
Succes.