| GulDan a întrebat:

Ce imi recomandati sa fac un curs de designer sau sa invat din tutoriale?

Si ce program credeti ca ar fi ideal sa desenez?

PS:e cineva de pe TPU care lucreaza in domeniu?

3 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Eu practic designul ca un hobby. Pai depinde cat de departe vrei sa ajungi cu aceasta treaba, daca vrei sa iti faci un job sau sa castigi niste bani pot incerca cursurile sau poti ramane si la tutoriale, inveti aceeleasi lucruri doar mai greu happy.

Incearca Photoshop.

| Ssssmokin a răspuns:

Scuze dar nu pot trimite mesaje, contacteaza-ma la adresa maxkills12@yahoo.com

| darius88 a răspuns:

Eu iti recomand sa desenezi in Adobe Illustrator tongue