| danielutzadany a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta cu ceva plac un baiat cu 4 ani mai mare decat mine si am vorbit in noiembrie cu el pe mess si ne intelegeam bine pana cand s-a suparat dintr-o cauza prosteasca si dupa mi-a dat din-nou accept si mi-am cerut scuze ca l-am facut pitic si a spus ca nu-i pasa si ca imi da ignore si nu mai suport vreau sa vorbeasca cu mine de fiecare data cand il vad incep sa lacrimez si mi se face pielea gaina. ce sa fac ca sa vorbeasca cu mine?

1 răspuns:
| Stassy a răspuns:

...crying
Pai cand te intalnesti cu el si intreaba'l ce simnte pentru tn...Si asa incepeti...