| DiiDuBum a întrebat:

Buna TPU happy. Va rog sa ma ajutati. eu iubesc un baiat si stiu ca si el ma iubeste pentru ca mi-a spus. Cand vorbesc de obicei cu el pe mess e cel mai dragut si inocent baiat. Dar intr-o zi cand am iesit pe afara eram eu inca o fata, el si inca un baiat. Si el a inceput s aisi bata joc de ine in ultimul hal si sa ma injure si tot felul de chestii. Dupa am plecat putin si ramase fata aia cu ei si ei au inceput sa vorbeasca despre mine si despre ea cu toata ca ea ii auzea ei aveau nesimtirea si continuau. Cand am plecat acasa eram foarte suparata si nervoasa pe ei. Seara cand am intrat pe mess unul din ei sia cerut scuze si mi-a dat si mesaj pe tel ca isi cere scuze si chiar am crezut ca ii pasa si l-am iertat dar cel pe care il plac eu mi-a dat un mesaj pe mess ceva gen : " stiu ca esti suparata pe mine asa ca o sa fiu scurt, azi nu am spus nimic rau despre tine, scuze dar ce am facut de team suparat nu a fost cu intentie, oricum te iubesc. " voi ce ait face in locul meu? lati ierta? Eu nu stiu ce sa fac thinking sad fundita puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| RuxandraBianca a răspuns:

Eu zic ca e un bou. data viitoare cand il vezi trage-i o palma...ca sa te simti impacata cu tine nu de alta.

| AlexandraIleana a răspuns:

Hmm baiatul asta isi cam bate joc de tine, adica pe mess si asa vorbeste frumos cu tine etc si in realitate isi bate joc de tine fata de prieteni? Este cam fals pentru ca poate vrea ceva de la tine si apoi sa te lase. Poate te iubeste poate nu dar ai grija. Ia pune-l la incercare.mai iesiti cu mai multi prieteni daca continua sa isi bata joc de tine fata de ei si pe mess alcumva ar trebui sa ii dai papuciihappy

| roxy24 a răspuns:

Eu zic ca te cam ia la misto.Nu e vorba de iertat dar e destul de evident ca tipul nu are nimic pentru tine.Cum ai mai putea dupa ce te.a injurat sa mai vorbesti cu el? Scuze dar ce varsta ai tu?

| AxelFlorin a răspuns:

Asa ceva nu se face... si daca erati doar voi doi, si daca sunteti cu mai multi, nu e frumos... Nu stiu, eu asa gandesc.

| Anonimous7 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...cam ciudat, dar daca chiar il iubesti presupun ca in maxim 3 zile iti trece supararea. Probabil a avut un moment in care a vrut doar sa se dea mare in preajma prietenilor vostrii. Dar bine inteles ca cu asta nu e de joaca. Eu iti propun sa il ierti...dar nu ii arata asta. Fii mai distanta cateva zile, pana isi da seama ca nu a facut ce trebuia. Sper ca te-am ajutat cat de cat. big grin