| madalina122 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa-i spun... ma puteti ajuta big grin

Răspuns Câştigător
| FXLX a răspuns:

Pai mai intai ar trebui sa te apropii bine de el.
Dupa trage aer in piept, du-te la el si spune tot ce ai pe suflet.
Good luck big grin

5 răspunsuri:
| Sabinutza16 a răspuns:

Pai opinia mea este ca daca tot iti place de el incearca, pentru ca daca nu o faci fie ca de rusinea lui sau a prietenilor poate sa regreti mai incolo! Eu as incerca sa ma bag in vb cu el, sa-l intreb cat e ceasul sau chesti asa marunte...Incearca sa i cunosti prieteni si sa faci rost de id lui! Poati sa-l inviti si in parca sau undeva unde sa stati de vb! Nu trebuie acum sai dai mura in gura de gen: "imi placi", fa adresari la acest subiect! Nus's o experta dar sper ca te-am ajutat! Bafta multahappy

| aghatamedy a răspuns:

Pai fa`i rost de id de mess...sau de fb.sI acoloi ii spui ca ai o atractie fata de elwinking! Succes:*!

| andreeasipunct a răspuns:

Hey madaa...doar spune-i ce simti...este mult mai bine ca el sa stie si veti vedea pe parcur daca va veti potrivi.te puup:*happy

| madalina122 explică (pentru andreeasipunct):

Multumesc pentru sfat este unul bun :*

| valsorim a răspuns:

Imi place lantul tau!