| tlaura a întrebat:

ma uit la serialul NINI de cand este difuzat pe disney channel! dar am observat ca nu se mai pune pe disney deloc si mia p[lacut foarte mult! unde as putea gasi episoadele 61 62 sau 63 varianta in romana sau subtritrate in limba romana?

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/......rtist.html

Am gasit episodu 61

3 răspunsuri:
| lesslonleygirl a răspuns:

Sa stii ca gresesti
la orele 21-23 sunt episoadele NINI NU le da disparute! OK?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| GaGy a răspuns:

Le poti vedea pe www.peteava.ro

| Amira_7243 a răspuns:

Si mi imi place la nebunie nini, dar nu-l mai da disney channel, sunt 128 de episoade!