| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

Mai am o intrebare am o verisoara(si cand spun verisoara ma refer la verisoara nu la mine)si unui baiat ii place de ea da ei nu ii placea de el si acuma cam incepe sa ii placa de el da i cam frica de faza cu "primul iubit" ce ar trebui sa faca avand in vedere ca ea are 14 si baiatul are 14 si a mai avut cateva relatii inainte?

1 răspuns:
| obsession01 a răspuns:

Relatiile la 14 ani nu rezista si vor fi deceptii, e mai bine sa se gandeasca inainte de a face vreun pas pentru ca daca va suferi isi va pierde increderea in sine.