| anonim_4396 a întrebat:

Mai este mult timp pana la majoratul verisoareii mele, dar vreau sa am timp sa strang banii pentru cadou.Intrebarea mea este:ce as putea sa ii cumpar? http://www.facebook.com/......media/set/ set=a.100134076729549.134.100001988700317&type=1 aceasta este ea...Deci aveti vre o idee? multumesc anticipat

1 răspuns:
| KatherinePiercee a răspuns:

Salut,din pacate nu pot vedea linkul, dar cred ca verisoara ta este foarte norocoasa ca te are pe tine.Fiindca implineste 18 ani iti propun sa'i cumperi o gentuta asa mai la moda,depinde de ce suma ai. Poti sa'i iei o bratara,ceas,cercei sau un lantisor dragut cu numele ei! Deasemena ar fi minunat un portofel,in care sa mai pui si o suma frumusica.O esarfa ar arata cit de mult o apreciezi, si nici nu este asa de scumpa.Te'as sfatui sa nu'i iei un obiect decorativ, pentru ca nu cred ca o sa'l foloseasca. Dar ceva util ar fi mult mai potrivit.Pe linga cadoul pe care il dai, poti sa impletesti doua bratari ale prieteniei identice, ca sa le purtati amidoua! Sper ca te'am ajutat! Funda te rog))