| Jessica a întrebat:

Maine, 31 ianuarie vine cea mai buna prietena la mine acasa. Vreau cat mai multe idei de jocuri etc. Si as vrea si cateva filme horror. Multumesc si dau funda mare

6 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Filme - The Grudge 1, 2, 3; Shutter; The Unborn
Jocuri: Pai puteti sa va jucati adevar sau provocare.thinking
Va cumparati niste reviste si le cititithinking Va imbracati ciudat, faceti pozethinking Depinde de fiecare cum ii place sa se distrezehappy

| claudia_7744 a răspuns:

The wrong turn
tine unborn
the final destination
the eye
giallo

| grimreaper_9745 a răspuns:

Un film horror - profetia sau seria de 7 filme saw. e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri nu stiu ffoarte multe. puteti juca adevar sau provocare dar stiu nijre filme de groaza care au si comedie.:scarry movie[1, 2, 3, 4, 5], destinatie finala...

| missyou_7444 a răspuns:

Incearca orfana, the human centipede, The unborn, Jennifer's body, drag me to hell. funda?