| zuzu_3087 a întrebat:

Buna TPU
maine cred ca v'a fi ultima zi in care imi voi mai vedea colegiicrying.

as vrea sa imi pun la status ceva mai tristsad eu ma gandeam la ceva in genul "parca a trecut prea repede timpul si nici nu vreau sa ma gandesc ca poate de maine nimic nu ne va mai legacrying" vreau sa imi dati si voi niste idei niste statusuri formulate de voi sau chiar luate de pe net va rog mult cred ca sunt multi care termina a 8a mersi mult:X:*

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Va veni odata vremea cand in urma vei privi
ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii
dar trecutul se ascunde nu mai vine niciodata
Numai amintirea spune ca "asa a fost odata."

| NinaY a răspuns:

"Timpul trece si cu el, se duce si fericirea, se duce si prietenia! Nu vreau macar sa ma gandesc ca va voi pierde crying"
E by me big grin

Răspuns utilizator avertizat