| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna TPU maine e ziua prietenei mele si nu stiu ce cadou as putea sa-i iau, precizez ca implineste 16 ani happy. Ajutati-ma cu cateva sfaturi va multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Animăluţele de pluş rămân mereu ceva adorabil... cel puţin pentru mine. Eu i-aş lua ori asta, ori nişte accesorii faine, interesante. Dacă te-ai prins la care mă refer.

| accelerat0r a răspuns:

Buna! eu i-asi cumpara un ceas asa frumos si o pereche de tocuri pentru ca la aceea varsta cam asta isi doresc!