| DayanaIuliana155 a întrebat:

TPU!:* Maine este ziua celei mai bune prietene si as vrea sa ii arat cat de mult tin la ea. Vreau sa va rog sa ma ajutati cu astfel de mesaje...adica nu traditionalul "la multi ani! Sa fii fericita bla-bla ". Vreau ceva special si original tongue.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tii foarte mult la ea, n-am ce zice, daca ne pui pe noi sa-ti facem mesajul pentru ea.

| Xdreaper21 a răspuns:

Fai dedicatie pe discord gasesti si tu o melodie care i se potriveste faina si done botu rezolva tot
Daca nu stii cum contacteaza-ma in privat