| xCaTax a întrebat:

Maine este ziua prietenului meu si inca nu stiu ce ii pot darui. Va rog putin ajutor big grin. fundita + vot! Va pup si Mutumesc!

6 răspunsuri:
| marculescumihai a răspuns:

Pai depinde.sunt multe idei .Daca e pasionat de calculatoare un joc nou(original) sau o componenta la pc e mereu binevenita.Deasemenea un parfum ,un ceas ,o masina ( glumeam sau ma rog depinde bugetul tau) nu strica niciodata si sunt si cadouri de bun gust.Articolele vestimentare sunt deasemenea o idee buna.Cum il cunosti deja de 2 ani sigur o sa ii cumperi ceva care sa-i placa. SUCCES!

| AnnyXD a răspuns:

Ce chestie maine e si ziua unu coleg de al meubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cumpara-i un ceas, de cite ori se va uita la ceas isi v-a aduce aminte de tinewinking Sa-ti traiasca si la multi ani!

| xCaTax explică:

Poi e si ziua mea... si stiu ca el o sa imi ia cadou, si eu nu stiu ce sa ii iau worried!

| vio2 a răspuns:

Ai putea sa'i daruestiun ceas de mina, o bratsara de argint...

| vio2 a răspuns:

Pai cred ca ai putea sa'i daruesti un ceas de mina, sau o bratara de argint, iar daca fumeaza ai putea sa'i dai o bricheta frumoasa si scumpa, ori o curea frumoasa.