| BoOboO_8282 a întrebat:

maine voi merge la ziua colegului meu, si habar nu am ce cadou sa-i duc. Ma puteti ajuta? Va rog frumos. Este baiat, are 13 ani si are cam 1, 53 aproximativ. Cele mai bune idei primesc funda.big grin Multumescc!

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ceas, daca il cunosti destul de bine si ii esti apropiata ai putea sa ii iei un parfum, un tricou, ceva care il reprezinta, sau ii duci o cana imprimata cu poza lui si/sau poza ta. Mergi si uita`te in mai multe magazine sunt sigura ca o sa gasesti happy

3 răspunsuri:
| Gripa a răspuns:

1.53? Cumpara-i bocanci cu talpa de 10-15 cm.

| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Eeeeh' u esti fta?big grin
phai ai putea sa ii iei:
-un echipament sportiv (daca' ii plac sportu')+o ciocolata mare+o sampanie. nu costa asa de mult
-un tricou fain+ciocolata+carte(daca' ii genu "toc toc toc")
-pot sa ii ie ft simplu niste bani+ciocolata+sampanie
-ft fain e sa ii iei un bilet la spectacol unde este trupa lui preferata sa ceva+ceva dulke+suc, sau ceva de baut
-parfum,bratara,sapca,tricouri,ceas,brelog inscriptionat cu initialele lui sau un tricou/fular cu inscripitia echipei fav. sau geva de genu

Si din experienta proprie,un pachet din ala pentru barbati cu after-shave,deodorant si parfum sau deodorant, gelde dus/sampon si parfum! daca are si after-shave nu et teme, poate sa i-l de-a tatalui daca crede ca nu ii este de folos! Bye si cel mai frumos cadou este ala din inima! O si cel mai potrivit dinter toate ar fi o fata pentru. un baiat! asta cred ca ar vrea toti baietii!

SUCCES si LA MULTI ANI :*

| Iony_5207 a răspuns:

Un cadou ideal ar fi o carte pe gustul lui!