| DeeaDLove12 a întrebat:

Buna TPU mama mereu ma intreaba cum sa petrecut ziua ii spun ca bine dar nu ma crede nu am mintit-o niciodata dar tot nu ma crede de ce?

3 răspunsuri:
| vldut a răspuns:

Trebuie sa i dai mai multe explicatzii.Sa i spui mai pe scurt tot ce ai facut.Numai (bine)nu e un raspuns.Inceara sa i dai mai multe amanunte.

| ButterflyGy a răspuns:

Poate pentru ca nu dezvolti raspunsul, sau din tonul vocii, poate nu esti prea incantat cand ii raspunzi

| advzxcxzxc a răspuns:

Pai spune-i sa intrebe colegii sau invatatorii daca nu te crede sau filmeaza-te sa stie ca ai fost cuminte