| madalishor0021 a întrebat:

Buna TPU.mi-a aparut o linie maronie de la ombilic pana la zona pubiana.Despre ce poate fi vorba? desi mentruaatia mi-a venit corect si normal.nu cred ca poate fi vorba de o sarcina! un rasp va rog :*

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nimeni NU poate GHICII dacă eşti ( sau nu ) însărcinată!

Mai bine fă 2 teste de sarcină CORECTE - aşa cum îţi EXPLICAM în răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior.

Iar pe viitor, NU mai fă sex neprotejat!

Şi, NU te mai tot uita la "linia" respectivăwinking

Toate cele bune.

| grab a răspuns:

Daca era sarcina, linia aia aparea cand era burta foarte mare.

asa... poate sa fie alergie. mergi la alergolog sau med. fam.

bafta!

| TizZu15 a răspuns:

Am si eu o linie la fel si sunt baiat nu este nici o problema.

| madalishor0021 explică (pentru TizZu15):

Dar mi-a aparut acum o luna

| madalishor0021 explică (pentru TizZu15):

Dar mie linia aceea mi-a aparut acum 0 luna