| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Mi-a rasarit in minte gandul ca as putea sa-i trimit un mesaj lui Miley Cyrus. Vreau sa-mi spuneti daca se poate, daca are twitter, facebook sau altceva de genu si daca merita sa ma ostenesc sa stiu daca il scriu degeaba si nici macar nu se uita la el sau existe sanse sa mi-l citeasca.Nu sunt innebunita dupa ea dar vad ca pune foarte mult suflet in muzica ei.Si mai rar se gasesc asa cantareti ca ea.

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Pai si eu sunt o fana,mai degraba am fost,acum mai sunt un pic.Dar sa stii a si eu am observat asta, Jonas Brohers{si ei pun suflet in muzica}, si eu am incercat si am scris pe net h5 miley cyrus si mi-a dat acolo poze, miiliarde de comentari, si la sfarsit scria my email{sau ceva de genu} este miley_cyrus@myself.com am trimis doua mailuri si am vazut ca este valida.da-i click pe adresa asta si trimitei mailuri.a da si ia si linkul asta care {eu cred ca ie pagina ei de h5 adevarata} http://hi5.com/friend/p454667964--Miley_Cyrus--html dai click si o sa te convingi singura} Te pup, sper ca ti-am fost de folos! :-*