| MaDrogezCuPepsiCola a întrebat:

Buna!

imi spuneti si mie cum sa trimit un mesaj p facebook?

Funda!

Răspuns Câştigător
| mikaela25 a răspuns:

Te duci pe profilul cui vrei sa ii trimiti mesaj si in dreapta sus iti apare o casuta cu "mesaj" dai acolo si gata big grin

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Priveste ecranul PC, fiind pe TPU, sus scrie "Ce melodie ai recomanda...", click pe Spune-ne pe Facebook, iti apare TPU, sub TPU scrie Imi place. Comenteaza. Distribuie, click pe Comenteaza, mergi in josul paginii si in chenar scrie ce doresti, apoi apasa Enter, asta in cazul cand vrei sa raspunzi la intrebarea de mai sus, asta este o situatie.
O alta situatie, daca nu esti pe facebook, scrii pe net facebook, dai click pe Welcome to facebook si respecti pasii, care ti se cer mai departe. Bafta!

| ralucaralu a răspuns:

Dai click pe profilul cuiva si sus undeva scrie friends, subscribed(probabil) si lange message. Si dai pe message.