| deea2sabau a întrebat:

mi-a spus cineva ca am caracter si personalitate puternica. L-a ce s-a referit?

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si mie mi s-a spus asta.Dar depinde de la om la om.Eu sunt doar incapatanat, si cand vreau ceva obtin.Nu pot sa obtin, sau sa ating acel scop/tel/vis. Il abandonez fara regrete si plec catre alt scop care il pot atinge happy Nu obisnuiesc sa lupt unde nu am sanse de castig.Depinde de tine, depinde contextu in care ti s-a spus asta.Se spune ca daca iti cunosti adversarul, batalia e pe jumate castigata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tu, asa, mai Goofy, ori vrei sa te dai mare pe net?

| HomeLoveSwety000 a răspuns:

Daca esti o persoana cu personalitate poti obtine multe lucruri in viata. Trebuie doar sa stii cum sa le obti.Ai nevoie de caracter pentru a fii cineva in viata, mai pe scurt s-a referit ca esti o persoana puternica cu un viitor asigurat. Funda?

| HomeLoveSwety000 a răspuns:

S-a referit la faptul ca esti o persoana puternica si ai un viitor asigurat!

| jojolici a răspuns:

Adica esti o fata ambitioasa, si puternica moral