| ForbiddenLove a întrebat:

Ce inseamna sa ai o personalitate puternica?

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Sa fii inteligent, sa actionezi repede, sa NU te lasi condus de ideile altora care poate vor sa iti faca rau, sa nu fii usor manipulabil, sa nu ai spiritul de turma. cam asta. or mai fi si altele dar astea imi vin in mintewinking

12 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sa fii in stare sa depasesti problemele grele ale vietii sa nu te lasi depasit de situatie!

| Dizzydizz a răspuns:

Sa ai caracter dur, sa nu plangi sa fii tare. daca te-ai uitat la rebelde. ceva de genu lui roberta

| andrei a răspuns:

Cred.
Face ce vrei ii convigi pe cei din jur sa faca ce vrei. nu faci ce zic alti

| CokoStar a răspuns:

Nu te gandi ca inseamna sa fii incapatanat gandeste-te ca inseamna sa fii perseverent.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Sa ai o personalitate puternica inseamna sa nu te lasi influentat de altii, sa ai incredere in tine, sa nu te lasi doborat de greutatile vietii si sa continui mai departe.

| andreyutzzu3 a răspuns:

Sa fii incapatanat

| patricCia a răspuns:

Sa nu te lasi dominat de altii, sa nu ajungi sclava nimnui. Un timp asa am fost si eu, dar m-am trezit si acum nu mai las pe nimeni sa ma prosteasca. De altfel increderea in tine este esentiala pentru ca daca esti timid nu ai cum sa ai o personalitate puternica si inevitabil esti dominata de altii.

| VacaVacuta a răspuns:

Inseamna a fi hotarat, inseamna a avea incredere in ideile proprii, a fi oarecum infumurat. A fi un om caruia nu ii este frica de consecinte cand isi pune in aplicare ideile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai curajul sa faci lucrurile in felul tau, sa nu fii comun. Sa poti sa aduci o idee noua fara sa copiezi de la altii si sa fii capabil sa o faci sa mearga. Sa te stapanesti pe tine si sa te cunosti. Sa fii perseverent. Sa nu te opresti niciodata din a invata si a fi un om mai capabil indiferent de ce fac ceilalti. Sa stii sa lucrezi cu oamenii mai buni decat tine fara sa fii frustrat si sa stii cum sa intorci lucrurile in favoarea ambelor parti. Si mai ales, sa nu fii niciodata nevoit sa decazi sau sa te injosesti pentru a avea succesul dorit. Sa poti sa ajungi unde doresti pe calea cea dreapta si sigura. Sa vezi greutatile ca pe o provocare si nu un motiv sa te temi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

subiectul "sex" i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai capul sus mereu indiferent de cat de greu iti e, sa ai mereu puterea sa zambesti, sa inveti din greseli, sa ai grija sa nu faci si a doua oara o greseala, sa vezi lumea prin ochii tai, sa gasesti mereu o solutie ...etc

| Victor_Marian_Dan_1995 a răspuns:

Cum dobandesti o personalitate puternica