| Andreeaboaba200520172018Boaba2005 a întrebat:

Mi-a venit menstruatia in luna decembrie prima data pe data de 12 si mi s-a terminat pe 16. Dupa am avut a doua oara in ianurie pe data de 26 si a durat menstruatia mea 11 zile pana pe data de 6 februarie. E ceva normal sa am atita timp de abia a doua oara?

1 răspuns:
| kikicriss22 a răspuns:

S.ar putea sa ai o problema.Iti recomand sa faci un control ginecologic.Prima mea menstruație a durat 2 luni.Am consultat un doctor si mi.a dat niste pastile timp de 6 luni.Acum nu mai nici măcar o problema