| Iubareatzãã a întrebat:

Mi-a venit menstruatia prima data pe 20 ianuarie Iar a doua oara mi-a venit pe 2 februarie... Este normal? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AndraEatsyourBrain a răspuns:

E normal. Dureaza timp sa se regleze. Pe mine m-a tinut asa un an si dupa s-a reglat.
Nu te speria.
Pupii kiss
Funda?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,draga mea,nu este normal.
Poate fi o metroragie functionala,prezinta-te la medic, este singurul care poate depista cauzele si prescrie un tratament adecvat!
Si te sfatuiesc sa o faci de acum, de la primul semn, nu lasa problema sa se invecheasca si poate, sa devina mai grava.
Mergi la medic!

| mona a răspuns:

Nu mi se pare normal

| Azµre a răspuns:

Nu, vezi un medic urgent, poate fi vorba de un dezechilibru hormonal sau o problemă de altă natură, metroragie!

| Kasandra1111111111 a răspuns:

Da,este normal daca este prima data. daca se mai repeta eu zic sa consulti un medic.