| XxXExpert a întrebat:

Mi-am comandat de pe emag.ro un telefon Allview A4 Duo. L-am comandat ieri si va ajunge comanda miercuri. Pana miercuri sunt nerabdator sa aflu ce poate sa faca acesa telefon. Daca e bun, ce aplicatii suporta, daca are aplicatii sau antivirus instalat etc. Daca ma puteti ajuta urgent cu niste informatii dau funda!
PS: Accepta aplicatii precum Temple Run sau altele fara card de memorie, adica are memoria mare? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Dreezy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sU2x88t6WCw

http://www.gadget.ro/allview-a5-duo-review/

Daca nu ai rabdare sa vezi vidoul de la primul link uitate la al doi`lea. Este exact ce iti doresti sa afli, prezentat de experti

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Shark, Wonder Zoo., merge messu si skypeu, are 3 G merg aplicatiile de la Ubisoft e bun funda?

| XxXExpert explică:

Mai multe detalii nu sti? Daca imi dai si un site unde sa fie si poze iti dau funda.`happy