| melek1996 a întrebat:

mi-am cumparat un cablu de date pentru telefon sony ericsson k33a. Problema e ca atunci cand il pun la telefon si la pc, cand vreau sa trimit poze in pc imi spune ca nu este conectat la niciun telefon. trebuie neaparat un cd? care este problema? sau cum as putea sa-mi pun pozele in calculator? multumesc.

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Pai poate trebuie sa setezi de pe telefon
Si la mine a facut asa si am dat la setari la aia cu usb'ul si am dat stocare in masa...
Funda?:d

2 răspunsuri:
| Dulcika_7055 a răspuns:

Trebuie setat din telefon.
Eu asa cred.
Bafta!winking

| melek1996 explică:

Pai am instalat un program in pc, dar din telefon de un sa setez? oricum mersi de raspunsuri