| Robertamirela23 a întrebat:

Buna am un aparat digital Sony dar nu pot pune pozele in calculator prin cablu de date. Spuneti-mi cum as putea sa pun poze in pc?

5 răspunsuri:
| Diiianaa a răspuns:

Eu am un raspuns diferit fata de ceilalti. Probabil nu ai destula memorie in calculator.

| stefanel05 a răspuns:

Scoate cardul (cu adpter) si baga'l in PC! Bafta!

| Robertamirela23 explică (pentru stefanel05):

Cum sa-l scot cu adpter nu inteleg?

| CarderRO a răspuns (pentru Robertamirela23):

Vrea sa spuna ce am spus si eu: pentru a citi ce se afla pe card iti trebuie un card-reader.

1.Bagi cardul in card-reader.
2.Bagi card-reader-ul in PC.

Si el, banuiesc, a vrut sa spuna "adapter".

| CarderRO a răspuns:

Buna! Ai doua variante:una prin cablu de date (intrii in device-ul care iti apare si dai copy->paste) sau, a doua, poti folosi un card-reader.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
P.S: Cand folosesti cablul de date aparatul foto trebuie sa fie aprins si sa-ti apara pe ecran ceva gen "TCP/IP connection".