| Andreeaa29 a întrebat:

mi-am descarcat messenger 11 si ma dispera ca nu pot citi arhiva. Ce pot face? imi arata asa: "This web application requires Javascript. Please enable it in your browser preferences." straight facefunda pentru. cel mai bun raspuns:*

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai si eu am messenger 11 beta, si pot vedea arhiva, dar aici nu scrie Archive ci Conversation History. Poti sa o vezi mergand cu cursorul la Messenger/Preferences/Conversation history.

Aici vezi cum poti sa activezi javascript in browser.

Mozilla Firefox
1. Selectaţi,, Tools" (Instrumente) din meniul superior
2. Alegeţi,, Options" (Opţiuni)
3.În secţiunea de navigare din partea stângă, alegeţi,, Web Features" (Funcţii Web)
4.Bifaţi caseta de lângă,, Enable JavaScript" (Activare JavaScript) şi faceţi clic pe OK

Internet Explorer

1. Selectaţi,, Tools" (Instrumente) din meniul superior
2. Alegeţi,, Internet Options" (Opţiuni Internet)
3. Faceţi clic pe fila,, Security" (Securitate)
4. Faceţi clic pe,, Custom Level" (Nivel personalizat)
5. Derulaţi până la secţiunea numită,, Scripting" (Scriptare)
6. Sub,, Active Scripting" (Activare scriptare), selectaţi,, Enable" (Activare) şi faceţi clic pe OK

| aleee07 a răspuns:

Trebuie sa instalezi Java. Funda puppy dog eyes?