| Barbiiiiie a întrebat:

Buna TPU sad Mi-am facut cont pe imvu si il am deja de 2 zile. Am facut credite prin mail, iar acu nu-mi mai merg am auzit ca este o metoda noua de a face creditele. poate fi din cauza asta? ca eu nu le-am facut cu metoda noua.am folostit-o pe cea veche, si daca stiti care e metoda noua? FUNDĂ

1 răspuns:
| Alrawan a răspuns:

Aşa zisa " metodă nouă " îi : tu îi faci conturile lui, şi el ţie. Şi după tu intri pe contul lui pe care l-ai făcut, şi el pe a tău care l-o făcut. Şi unu dintre voi invită de 5 ori. happy
Dar poţi să-ţi ascunzi IP-u şi faci credite reale cu ofertele.
Sau cu myyeabook, transferi credite de pe conturile de noobi pe contul tău de myyearbook ( deschizi 3 ferestre, că altfel merge doar 500 max, şi aşa poţi 1500 ) şi după de pe myyearbook transferi pe contul tău de pe imvu. happy