| Lovelyix a întrebat:

Buna TPU mi-am facut o pagina pe facebook foarte draguta. Puteti va rog sa intrati cei care se plictisesc? O sa va placa e tare draguta se numeste Gumita Mentolata.
Daca va place ma ajutati cu un like :o3. Si apropo, ce fata vrea sa fie admina sa ma caute la id: gumita.mentolata_fb@yahoo.com
Linkul este acesta: www.facebook.com/gumitamentolata

Merci, cine da like si comenteaza primeste fundoi :3

Răspuns Câştigător
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Am dat like si da-mi si tu te rog daca vrei paginii mele http://www.facebook.com/GirlsLoveToBeLove?ref=hl. Succes in contimuare

1 răspuns:
| Lovelyix explică:

Ti-am dat si ti-am si comentat. :* succes si tie ai o pagina draguta :*:*