| Charvel a întrebat:

Mi-am format o trupa vara trecuta si as vrea sa stiu daca va place. Un prieten a postat o melodie pe youtube, iata link-ul : http://www.youtube.com/watch?v=6LGubK97eRE. Spuneti-va pareri, poate sa schimbam genul de melodii, sa adugam inca un instrument, nu stiu, ceva... Multumesc! :D

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Wow mi-a placut sa stii! Poate daca mai gasiti pe cineva cu o orga sau sintetizator...dar sa stii ca imi place aveti stil! Sper sa aud de voi cat de curand...MULTA BAFTA BAIETI!

| logatcamembru a răspuns:

Vaiiiii.ce fain ii tobosaruulove strucklove strucklove struck:*...glumescrolling on the floorchiar ii o trupa buna ...numele i ff misto si baietzzi dragutzzi,ie bine PROBABIL VA TRB MAI MULTa ENERGIE, alt ceva nu mai am ce comenta, ca eu na-s fii in stare sa cant in fata atator oamenirolling on the floorrolling on the floordeci RESPECT.puplove struck:*

| DeeaCrissTina a răspuns:

Sunteti deja perfecti, dar daca vrei sa sune putin mai bine poti sa mai adaugi inca o voce la refren, si apropo sunteti grozavi!

| Charvel explică:

Multumesc mult pentru complimentele aduse trupei si pentru pareri. Ne puteti urmari pe FaceBook big grin