| M1rIfiC a întrebat:

Buna TPU... Mi-am pus windows 7 pentru ca mi-am pierdut driverele. Dupa ce am pus windows 7 driverele sau laut singure.Placa video o am de la ATI si de 1gb.Cand mi-am pus windows xp si dupa ce am instalat driveru aveam placa de 256 de ce? Fundaaaaa!

3 răspunsuri:
| rocketguy3321 a răspuns:

Se poate ca pe windows xp, sa iti recunoasca placa video integrata, daca ai asa ceva.
Daca esti sigur ca nu, s-ar putea sa fie ceva legat de drivere, dar foarte putin probabil.

| M1rIfiC explică (pentru rocketguy3321):

Ce pot face sa o fac inapoi de 1 gb? Fara sa mai pun windows 7.

| M1rIfiC explică:

Ce pot face sa o fac inapoi de 1 gb?
Fara sa mai pun inapoi windows 7.