| anonim_4396 a întrebat:

Mi-as dori sa imi ziceti jocuri in care sa ai un fel de cariera sau un animalut al tau sau chestii de astea gen sims foopets sau our world, lady popular etc.Multumesc Funda! Promit!

3 răspunsuri:
| zaqxswcde123 a răspuns:

Incearca asta, printre multe altele ai si animalute :) https://www.youtube.com/watch?v=-uR9mc6Jt-I

| đαяkαnġeŀ01 a răspuns:

Poti incerca downworld sau groove sunt un gen de copie a jocului owerworld.succes

| ciprian23 a răspuns:

Pai daca iti place cu animale poti sa accesezi barn buddy si trebuie sa faci bani ca sa iti cumperi animale. banii ii faci in timp ce cresti recoltele apoi le aduni. FUNDA?