| Raluca_1450 a întrebat:

TPU mi se apropie tezele. si nu stiu cum sa invat mai repede.Adica sa pricep mai multe si sa nu le uit dupa un timp. Da'ti'mi ex de feluri de inv.Km invatati voi de ex.Va rooog! Trebe sa iau nota mare un 9 sau 10 la romana.Sunt cls a 6 a:-s:-sDau funaaaaaaa:*:*:*:*

1 răspuns:
| UPSsss a răspuns:

Buna,in primul rand trebuie sa te calmezi si sa nu te m-ai stresezi atat, dupa ce ai sa te linistesti ai sa iti dai seama ca o sa poti retine mult mai repede