| Ariamnaa a întrebat:

Buna TPU! As vrea o rutina, adica eu intru la scoala cam pe la ora 12:25 sau 12:30.Sunt clasa a 6-a baytheway. Imi place sa dorm dar nu stiu cum sa îmi organizez timpul destul de bine fiindca dimineata nu gasesc motivatia pentru a ma trezi. De exemplu cand vin de la scoala mananc, fac putin din teme si dimineata trebuie sa ma trezesc si sa si invat si sa si fac din teme ce mai am. Sunt o fire mult prea lenesa. Mai ales ca vreau sa fiu eleva aia de notele 8, 9 sau 10. Sincer nu am cam fost vreodata eleva aia. Poate ca rad eu des dar in mine mai mereu din cauza scolii inima mi se umple de lacrimi. Plang sa ma injur singura mai mereu. Cred ca asta tine si de o rutina dar am programul de asa natura cam prost. Nu stiu si azi am luat 4 la istorie. Nu imi place sa mai vad note mici. Fix toata ziua stau pe telefon. Se mai apropie si tezele. Vreau o rutina care credeti ca e ok si nu stiu cum învatati mai usor. Va rooog

1 răspuns:
| Totenn a răspuns:

Poti incepe prn a renunta la Instagram, Facebook, tiktok pentru o perioada