| SayMeSayYou a întrebat:

Miam pus telefonul undeva doar ca nu imi amintesc unde.suna intruna de jumate de ora da nu stiu unde e. ce fac sa-l gasesc rolling on the floorlaughing

Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

Cauta`l aici:
1) Sub pat
2) prin pat
3) pe jos
4) prin ghiozdan, geanta, sau ce mai ai pe acolo
5) prin buzunarele la haine
6) in incaltaminte big grin
7) Daca era intr`unul din locurile astea da`mi funda big grin
8) Daca nu, zi`ne tu unde era laughing chiar m`ai facut curioasa straight face

12 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Daca ti l-ai pus in camera, sau in casa, nu ai decat sa dai la o parte tioata mobila si sa te uiti in fiecare coltisor.il ai pe silentios?

| camelia1812 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor 1. *mi-am
2.*sa-l

3. Ce ar fi sa incepi sa il cauti?laughing
4. Daca nu-l gasesti inseamna ca esti "tare de urechi"
laughing)
5. Iar daca e pe silentios... whistling

| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

Ciudat ca asta mi s-a intamplat si mie ieri, am rascolit prin toata casa si...NIMIC
dar mi l-a gasin mama azi dimineata :d
(p.S.Imi place avatarul tau... i love titanic)

| Amyyyyyyy a răspuns:

Simplu suna `te pe tine si mergi prin toata casa si unde auzi sunetul mai puternik akol te duci... Funda?

| Snikers a răspuns:

A...esti cumva surda sau nu ai ce face si postezi intrebari pe TPU?

Cat s-a prostit lumea...

| Ananas2 a răspuns:

Nu stiu. Funda? laughing

| Deni4you a răspuns:

Imi pare rau dar daca nu la-i auzit nici cand sunai, la-i pierdut pe-undeva.Incerca sa cauti si prin altea locuri pe unde ai fost, poate il gasesti... Succes si sper sa-l gasesti!
Pupici***!

| Gentiana a răspuns:

Da toata casa cu "fundu`n sus"laughing

| 6cai a răspuns:

Cauta-l in toate locurile pe unde ai fost inainte. Asta nu-i intrebare!

| Emena a răspuns:

Ai putea sa. l cauti happy

| Letcanu a răspuns:

Pai ai putea sa te orientezi dupa sunete sti tu ca rece cald cu cat te apropi mai mult de el cu atat se aude mai tare sau daca in cazul in care nu merge asa astepti noaptea stingi lumina si pui pe cineva sa te sune, iar in momentul cand suna se aprinde cea ce insemna ca va fi singura lumina din casa trebuie sa il gasesti asa.

| SayMeSayYou explică:

Era in buzunarul la blugi, si blugii in dulap rolling on the floor