| Iosuat a întrebat:

nu am nici un prieten, pe nimeni cu care sa vorbesc, cum as putea sa-mi fac prieteni in mediul online? aplcaitii, site-uri de socializare cunoasteti? Multumesc, ofer funda pentru cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Si aici iti poti face prieteni, nu e chiar asa greu. Poti sa scrii la categoria "Conversatii". Mai poti incerca pe grupuri pe Facebook.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Connected2me sau asa ceva. Nu e aplicatie de dating deci poti scrie oamenilor si pentru va imprieteni.

| Iosuat explică (pentru Adry05):

Mulțumesc, am folosit-o timp de 8 luni, dar am ajuns la concluzia ca tot ce contează e aspectul fizic și am zis ca renunțhappy

| DaenerysofhouseTargaryen a răspuns:

Joaca-te pe jocuri online cu forumuri, sau intra pe fanpage-urile de pe Instagram ale serialului tau preferat si poarta conversatii pe baza serialului
PS: daca esti fan GoT scrie-mi