| Buffulete a întrebat:

Nu imi mai amintesc poza de la yahoo si am dat sa mi-o schimb. Am spus ca am probleme cu parola, am pus id-ul, la care scrie : "Contul dvs. Yahoo! a fost inactiv pentru o perioadă lungă de timp și este reciclat. Dacă aveți nevoie de un cont nou, vă rugăm să vă înscrieți pentru unul nou."
Ce pot face?

Funda...

2 răspunsuri:
| Buffulete explică:

Parola* scuze.

| Alezina a răspuns:

Buna nu m-ai poti folosi contul deoarece nu l-ai accesta de o perioada lunga de timp si asa s-a sters automat. Din pacate trebuie sa iti faci altul. Funda :*